Reklama na odzieży

W naszej ofercie znajdziecie szeroki asortyment odzieży reklamowej. Nadruk dopasowujemy do indywidualnych potrzeb naszego klienta.
Wykonujemy nadruki metodą:
Sitodruk
Haft komputerowy
Flex i flock
Nadruk bezpośredni
Oferujemy nadruki na:
t-shirtach,
koszulkach polo,
bluzach,
polarach,
koszulach,
czapkach,
oferujemy także odzież roboczą i ostrzegawczą
Haft komputerowy stosowany jest do kreowania identyfikacji wizualnej firmy na całym świecie. Trwałość i efektywność czynią go najszlachetniejszą formą nadruku. Zapraszamy i szczerze zachęcamy wszystkich Państwa do zakupu usługi haftu komputerowego.

To usługa warta swej ceny. A z naszej strony dołożymy wszelkich starań aby współpraca przebiegała zgodnie z Państwa oczekiwaniami.

Wykonujemy:

  • Haft na materiałach własnych i powierzonych
  • Haft reklamowy i firmowy, hafty okolicznościowe
  • Loga, naszywki, emblematy na koszulkach, czapkach, bieliźnie, obrusach, pościeli itp.
  • Plakietki klubów sportowych i organizacji, tarcze i emblematy szkolne
  • Haft okolicznościowy: świąteczny, ślubny, komunijny
  • Haft na odzieży służbowej i roboczej
Druk termotransferowy polega na uzyskiwaniu obrazu na koszulce poprzez podgrzewanie pigmentu zawartego w papierze termotransferowym (barwiącym). Papier termotransferowy dociskany jest do koszulki, a rozgrzana głowica prasy uwalnia substancję barwiącą z papieru i dzięki dociskowi przenosi ją na powierzchnię etykiety. Za pomocą tej techniki można dokonywać druku na różnych rodzajach powierzchni. Druk termotransferowy cechuje wysoka trwałość.

Druk sublimacyjny technika druku wykorzystująca zjawisko sublimacji. Wydruk (CMYK) wykonywany jest specjalnymi atramentami na papierze transferowym, a następnie w warunkach wysokiego ciśnienia i temperatury przenoszony jest na przedmiot pokryty lakierem poliestrowym. Tym sposobem wykonujemy nadruki na specjalnych kubkach porcelitowych, tkaninach poliestrowych lub w części poliestrowych. Ta technika druku jest bardzo często wykorzystywana w branży reklamowej.

SUBLIFLOCK Technika nadruku pozwalająca przenieść na materiały bawełniane oraz syntetyczne (poliester) dowolne grafiki oraz zdjęcia. Nadruki mogą być wielokolorowe, z przejściami tonalnymi i wykonane są na specjalnej folii typu FLOCK (mechata). Nadruki tego typu mogą być wykonane na tkaninie w dowolnym kolorze
FLEX to technika polegająca na nagrzewania wzorów wycinanych na ploterze ze specjalnej folii typu FLEX (gładkiej). Stosuje się go do prostych nadruków takich jak napis, grafiki jednokolorowe, jest również bardzo trwałą techniką nadruku. Nadruki w tej technice mogą być wykonane na tkaninie w dowolnym kolorze i nie wymagają podkładu w formie białego prostokąta. Oferujemy Sitodruk najwyższej jakości na odzieży własnej i powierzonej. Krótki czas realizacji i profesjonalna obsługa. Jesteśmy najpopularniejsi w Polsce!
Sitodruk to najstarsza i najtrwalsza metoda znakowania odzieży. Technika ta jest również najtańszą metodą druku (opłacalna już od około 50 szt.). Do druku za pomocą specjalnych sit wykorzystuje się farby wodne lub plastizole. Cena nadruku zależy od ilości użytych kolorów w projekcie, od wielkości nadruku oraz od nakładu. Projekt musi być identyczny dla całego nakładu, natomiast można zmieniać kolor odzieży i to nie wpływa na cenę. Są również możliwe do uzyskania efekty wypukłości czy farby w kolorze złotym i srebrnym. Standardowe pole zadruku do 35x50cm. Na specjalne zamówienia wykonujemy również sitodruk na większym formacie.