Reklama wewnętrzna

Zaletą reklamy wewnętrznej jest długi i bliski kontakt z odbiorcą. Kontakt ten ma charakter jakościowy i dociera do konsumenta w nienarzucający się sposób. Niebywałą okazją do wykorzystania nośników reklamy wewnętrznej, są targi i konferencje.
W ofercie nośników reklamy wewnętrznej znajdą Państwo m.in.:
Rollup’y stanowią wyjątkowo elegancki i charakteryzujący się nowoczesnym designem system. Są niezwykle szybkie i łatwe w montażu. Zapewniają doskonałą wizualizację firmy lub produktu oraz skutecznie wspierają promocję. Rollup umożliwia łatwą i szybką wymianę grafiki, a także możliwość dopasowania jej wielkości do indywidualnych potrzeb. Po zakończonej prezentacji, grafika zamykana jest w poręcznej kasecie tak, aby nie uległa uszkodzeniu podczas transportu i przechowywania. Każdy stojak reklamowy pakowany jest w oddzielny pokrowiec.
Rollup jest powszechnie stosowany podczas różnego rodzaju konferencji, targów, spotkań promocyjnych i wystaw.
Ten nowoczesny system reklamowy charakteryzuje się konstrukcją w postaci aluminiowego stelaża z zamocowaną na nim grafiką, wydrukowaną na odpowiednim materiale. Lekka i bardzo prosta w montażu konstrukcja tego urządzenia pozwala na łatwy transport i wielokrotne wykorzystanie. W naszej ofercie znajdują się obecnie trzy typy: Rollup Light, Rollup Strong i Rollup Cena.
X-baner (baner – pajączek)
Jeśli chodzi o łatwość wymiany grafiki, X -baner nie ma sobie równych. Zadrukowany baner, zaopatrzony w oczka umieszczone w czterech rogach, zamocowany jest na czterech uchwytach stelaża, zabezpieczonych zakrętkami. Uchwyty wyposażone są w mechanizmy pozwalające na regulację napięcia banera i jego poziomowanie. Instalując X-baner wystarczy rozłożyć dolną część stelaża tak, aby konstrukcja stabilnie opierała się na podłożu, dołożyć 2 górne pręty oraz wyregulować położenie zaczepów mocujących wydruk. Stelaż wykonany jest z włókna węglowego. Konstrukcja zapakowana jest w poręczną torbę transportową, a wydruki w tubę kartonową.
Flagi
Wykonujeny flagi w kształcie zbliżonym do pióra lub skrzydła. Tkanina poliestrowa, na której wydrukowany jest baner, naciągnięta jest na metalowy maszt o zaokrąglonym wierzchołku.
Flagi takie odporne są na działanie wiatru, dlatego doskonale sprawdzają się na wszelkich imprezach plenerowych – nie tylko na plażach, ale wszędzie tam, gdzie potrzeba szybko oznakować teren.
Maszty flag mogą być wbijane bezpośrednio w ziemię lub osadzone na wbitym w podłoże specjalnym wbijaku, który stabilizuje konstrukcję i dzięki rotatorowi, umożliwia fladze obracanie się pod wpływem wiatru. Takie rozwiązanie polecamy w przypadku dłuższej ekspozycji lub silnego wiatru.
Materiały, z których wykonane są flagi:
Pióro flagi: tkanina poliestrowa 115 g/mkw
Maszt: aluminium / aluminium + łuk elastyczny z tworzywa sztucznego
W miejscach o twardym podłożu flagę plażową można umieścić na specjalnej podstawie – betonowej, metalowej lub gumowej, która jest na tyle ciężka, że zapobiega przewróceniu się konstrukcji pod wpływem wiatru i również wyposażona jest w rotator.
Ścianki magnetyczne typu POP-UP łukowo i prosto umożliwiają stworzenie kompletnego stoiska konferencyjnego lub targowego.

Standardowe wymiary ścianek:

 • 3 x 3 moduły – wymiary fizyczne ścianki – 250 cm x 225 cm, wymiary grafiki – 320 x 230 cm
 • 4 x 3 moduły – wymiary fizyczne ścianki – 320 cm x 225 cm, wymiary grafiki – 410 x 225 cm
Komplet ścianki magnetycznej typu POP-UP zawiera:
 • stelaż metalowy składany wraz z listwami magnetycznymi do mocowania paneli
 • panele polipropylenowe wraz z taśmami magnetycznymi wyklejone wydrukiem na folii monomerycznej, zabezpieczonym laminatem matowym
 • oświetlenie halogenowe (standardowo 2 szt.)
 • opcjonalnie kufer stanowiący opakowanie złożonej ścianki, który po oklejeniu grafiką może pełnić rolę minitrybunki
 • rekomendujemy skorzystanie z opcji montażu ścianki na miejscu przez naszą ekipę. Montaż wykonywany przez doświadczoną ekipę gwarantuje perfekcyjny efekt końcowy
 • naszej firmie można powierzyć również wykonanie projektu graficznego
Ścianki nadają się do wielokrotnego wykorzystania – po złożeniu zajmują niewiele miejsca, a grafikę można dowolnie wymieniać w zależności od wydarzenia. Na Państwa życzenie jesteśmy w stanie wykonać ścianki o niestandardowych wymiarach.
Stoiska to doskonałe narzędznie w rękach profesjonalnych pracowników marketingu.
Stoiska wystawiennicze, zaopatrzone w efektowny przekaz reklamowy, są przyczyną sukcesu dobrze zaplanowanych akcji promocyjnych produktów i marek. Świetnie sprawdzają się w trakcie sprzedaży bezpośredniej, na różnego rodzaju promocjach i degustacjach.
Montaż i demontaż jest niezwykle szybki, prosty inie wymagający dodatkowych narzędzi. Stoiska zbudowane są w większości na bazie profili aluminiowych, posiadają półkę. Blat zwykle jest wykonany z płyty meblowej w jednym z wielu dostępnych kolorów. Stoiska posiadają toper, który zwiększa powierzchnię reklamową i czyni je bardziej widocznymi.
Stojaki na ulotki
Polecamy wysokiej jakości stojaki na ulotki będące znakomitym nośnikiem reklamowym dla firm z wielu branż. Dostępna oferta obejmuje stojaki na ulotki A6, DL, A5, A4 w dowolnych konfiguracjach co dotyczy zarówno różnych kolorów jak i różnej wielkości. Efektownie prezentujące się systemy są dostosowywane do indywidualnych potrzeb i wymagań ze strony klientów.
Jako producent stojaków reklamowych rekomendujemy wyłącznie sprawdzone rozwiązania charakteryzujące się precyzją realizacji, niezawodnością oraz estetyką. Produkty wykonane z elementów posiadają możliwość zamontowania w nich na stałe po jednym egzemplarzu ulotki. Tego rodzaju ulotki (przytrzymywane sztywna folią) w zdecydowany sposób ułatwia klientom orientację, obsłudze uzupełnianie ulotek. Specjalnie opracowane konstrukcje w jakie zostały wyposażone wyroby zapewnią właściwą eksploatację wszędzie tam gdzie pragniecie Państwo zaprezentować swoją ofertę reklamową.
Praktyczne rozwiązania połączone z niezawodnością stanowią atuty stojaków reklamowych, które można zamówić za naszym pośrednictwem. W asortymencie znajdują się rozmaite modele. Wybór w tej kwestii pozostawimy do decyzji klienta, niemniej jednak w przypadku dodatkowych pytań chętnie udzielimy wyczerpujących informacji. Podpowiemy wybór najkorzystniejszej wersji optymalnie dopasowanej do oczekiwań.
Profesjonalna prezentacja materiałów reklamowych wymaga staranniej oprawy, dlatego też decydując się na stojaki na ulotki ufamy, że przyczyni się do Państwa zadowolenia. Zadbaliśmy także o konkurencyjne ceny, o czym można przekonać się już teraz szczegółowo przeglądając naszą ofertę. Zapraszamy!
Trybunki to doskonałe narzędnie w rękach profesjonalnych pracowników marketingu.
Trybunki, zaopatrzone w efektowny przekaz reklamowy, są przyczyną sukcesu dobrze zaplanowanych akcji promocyjnych produktów i marek. Świetnie sprawdzają się w trakcie sprzedaży bezpośredniej, na różnego rodzaju promocjach i degustacjach.
Montaż i demontaż jest niezwykle szybki, prosty i nie wymagający dodatkowych narzędzi. Trybunki zbudowane są w większości na bazie profili aluminiowych, posiadają półkę.
Blat zwykle jest wykonany z płyty meblowej w jednym z wielu dostępnych kolorów. Doskonale uzupełniają ścianki magnetyczne i  mogą wraz z nimi tworzyć w pełni funkcjonalne stoisko targowe lub konferencyjne.

Wymiary trybunki:

 • 90 cm (wysokość) x 90 cm (szerokość) x 45 cm (grubość)
Komplet zawiera:
 • sztywny panel z PCV komorowego oklejony nadrukiem na folii monomerycznej
 • dwa blaty – górny i dolny
 • opcjonalnie półkę
całość zapakowana jest w dwie poręczne torby transportowe.
Zabudowę konferencyjną można uzupełnić banerami stojącymi: X – banerami, L-banerami czy roll-upami. Warto pomyśleć również o przygotowaniu specjalnego panelu z grafiką na mównicę.
Ramki OWZ
Wyjątkowo estetycznym, a przy tym funkcjonalnym sposobem na prezentację materiałów reklamowych są ramy OWZ, czyli otwórz-włóż-zamknij. Stanowią zabezpieczenie i atrakcyjną wizualnie oprawę dla plakatów. Składają się z aluminiowej ramy, tyłu z płyty z tworzywa sztucznego oraz antyrefleksyjnej folii, która chroni materiały reklamowe przed wpływem czynników zewnętrznych, zachowując ich estetyczny wygląd przez długi czas. Dzięki gotowym zawieszkom można je z łatwością zamontować na ścianie, zarówno wewnątrz, jak na zewnątrz budynku.
Proponujemy wiele modeli o różnorodnych wymiarach, co pozwala wybrać ramy OWZ dostosowane do swoich potrzeb. Dostępne są wersje o prostych, jak i zaokrąglonych rogach. Są wykonane solidnie, dzięki czemu stanowią trwałe rozwiązanie na lata. Oferujemy atrakcyjne ceny.